nokaut wyswietlenia yt lajki na fb gool pozyczka pod zastaw skup aut Lemiss - jusee cosmetics

Dobierając strój sportowy, musimy zastanowić się nad jego przeznaczeniem a mianowice czy strój będzie nam służył tylko na siłowni czy ma również służyć do np: biegania.

Przy zakupie odzieży sportowej powinniśmy zwrócić uwagę na to, aby nasz ubiór nie był za szeroki. Im bluzka i spodenki bliżej ciała, tym mniejsze prawdopodobieństwo pojawienia się urazów .Ubrania wykonane z oddychających materiałów ściśle przylegają do skóry, dzięki czemu możliwość urazu zostaje znacznie zminimalizowana. Przy zakupie koszulki warto jest zwrócić uwagę na materiał użyty w miejscach najbardziej narażonych na pocenie.

Czym zatem wyróżnia się kolekcja Lemiss

Pierwsza kolekcja LEMISS składa się z minimalistycznych elementów, legginsów, topów z długim rękawem, body oraz sportowych biustonoszy. Co więcej, ubrania są wykonane z materiałów, które w większości pochodzą z recyklingu, a wszystkie mają ekologiczne certyfikaty. 

„W LEMISS chcemy tworzyć coś więcej niż ubrania- budować społeczność, w ramach której będziecie mogły motywować się wzajemnie do pracy nad sobą na wielu płaszczyznach: poszukiwanie harmonii w codzienności, troska o zdrowie, kształtowanie świadomości i branie życia w swoje ręce”, wyjaśnia Julia Wieniawa. Ceny za ubrania zaczynają się od 219 zł. Ceneo

Zapraszamy do polubienia i recenzji

Kolekcja Lemiss kliknij tutaj